00,00 €
00
Nachádzate sa: |
Modul UAS3 LB

Modul UAS3 LB

na objednávku
Kód: UAS3LB
Hodnotenie: 12345 0.0
  

Zariadenie je určené na odbornú montáž.  Možnosť objednávky je obmedzená na prihlásené registrované montážne firmy.
Ak ste montážna firma a nemáte prihlasovacie údaje, kontaktujte nás.
Ak nie ste montážna firma, informujte sa prosím na cenu zariadenia s montážou do Vášho vozidla prostredníctvom kontaktného formulára, alebo telefonicky. V prípade záujmu Vám odporučíme montážne stredisko v mieste Vášho bydliska.

Modul na pripojenie smerových svetiel k spínaču výstražných svetiel.

Mikroprocesorom riadený modul ovládania smeroviek, od spínača výstražných svetiel vozidla. Podstatnou mierou zjednodušuje a zrýchľuje pripojenie sa k smerovým svetlám v niektorých typoch vozidiel pri montáži zariadení, ktoré majú len silový výstup na ovládanie smeroviek.

Modul UAS 3 konvertuje plusový  silový výstup autoalarmu na ovládanie smeroviek na ovládacie impulzy pre riadiacu jednotku smeroviek automobilu. Tento spôsob ovládania smeroviek je vhodný pre väčšinu nových automobilov, najmä európskych výrobcov, ktorí  používajú na ovládanie smeroviek jednu, alebo niekoľko riadiacich jednotiek, ktoré medzi sebou komunikujú  po zbernici.

Pri použití modulu  nie je potrebné sa pripájať na silové výstupy riadiacej jednotky pre žiarovky smeroviek (čo môže v niektorých prípadoch spôsobiť problémy, keďže tieto výstupy sú väčšinou diagnostikované), ale na vstup od spínača výstražných svetiel.

Zavedením spätnej väzby  je zabezpečená synchronizácia medzi intervalmi blikania výstražných svetiel automobilu a intervalmi blikania autoalarmu.

Modul je vhodný pre vozidlá,  pri ktorých spínač výstražných svetiel pracuje v impulznom režime (smerovky sa aktivujú/deaktivujú krátkym stlačením spínača výstr. svetiel).

Vďaka odladenému softvéru funguje spoľahlivo vo všetkých vozidlách.

Dokumenty na stiahnutie

Montážny návod modul UAS3 LB 245.81 KB PDF
  • Doručenie do 24 hodín
  • Odborná montáž produktov
  • Doprava zdarma nad 180 €
  • Veľkoobchodný predaj