00,00 €
00
Nachádzate sa: Úvod | Doprava

Doručenie objednaného tovaru

Objednaný tovar je možné prevziať osobne na našej prevádzke Vozárová 1, 04001 Košice, alebo Vám ho doručíme prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Cena za prepravu závisí od ceny objednávky a váhy balíka.

Pri cene objednávky do 180€ a váhy balíka do 10kg          4,80€
Pri cene objednávky do 180€ a váhy balíka nad 10kg        6,00€
Pri cene objednávky nad 180€                                                doručenie zdarma

O cene za prepravu budete informovaní v objednávacom procese. Pred odoslaním objednávky bude zobrazená aktuálna cena za prepravu.

Objednávky, ktoré sú uskutočnené cez pracovné dni do 14.00 hod, sú expedované v ten istý deň a doručované nasledujúci pracovný deň.
Objednávky, ktoré sú uskutočnené po 14.00 hod, alebo v dňoch pracovného pokoja, sú expedované v priebehu najbližšieho pracovného dňa  a doručované na nasledujúci pracovný deň.

 

 


Spoločnosť Slovak Parcel Service už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS) ako jej autorizovaný zástupca. Slovak Parcel Service disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 25 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 250 kuriérskych vozidiel. SPS je najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.