00,00 €
00
Nachádzate sa: | |
CANBUS prevodník OBD - speed

CANBUS prevodník OBD - speed

Na sklade
Kód: CF0006UN2O11/OB
Hodnotenie: 12345 0.0
  

Zariadenie je určené na odbornú montáž.  Možnosť objednávky je obmedzená na prihlásené registrované montážne firmy.
Ak ste montážna firma a nemáte prihlasovacie údaje, kontaktujte nás.
Ak nie ste montážna firma, informujte sa prosím na cenu zariadenia s montážou do Vášho vozidla prostredníctvom kontaktného formulára, alebo telefonicky. V prípade záujmu Vám odporučíme montážne stredisko v mieste Vášho bydliska.

POPIS

CANBUS prevodník OBD-speed poskytuje spoľahlivé a jednoduché riešenie pre všetky prípady, v ktorých je potrebné získať analógovú informáciu o rýchlosti vozidla vo forme impulzov s meniacou sa frekvenciou podľa rýchlosti, ak tento signál nie je dostupný vo vozidle.

Adaptér sa pripája k zbernici vyvedenej na OBD zásuvke vozidla. Po pripojení automaticky analyzuje údaje CANBUS, vyfiltruje z nich signál rýchlomeru a tento signál pretransformuje na impulzy. 

Vylepšené funkcie automatickej detekcie zbernice umožňujú modulu OBD - speed  pracovať v každom vozidle od modelového roku 2009 vybavenom OBD konektorom. Nie je potrebná žiadna konfigurácia.

Kompatibilita s vozidlami s portom OBD2 a protokolom SAEJ2284 alebo ISO 15765. (Všetky vozidlá vyrobené od roku 2009, s benzínovými aj dieselovými motormi)

Technické parametre

Napájace napätie: 12 V
Prúdový odber: 1,5 mA

Dokumenty na stiahnutie

Montážny návod - prevodník OBD speed 637.62 KB PDF
  • Doručenie do 24 hodín
  • Odborná montáž produktov
  • Doprava zdarma nad 180 €
  • Veľkoobchodný predaj