00,00 €
00
Nachádzate sa: | |
Autorádio Pioneer SPH-DA160DAB

Autorádio Pioneer SPH-DA160DAB

na objednávku
Kód: SPH-DA160DAB
Hodnotenie: 12345 0.0
  
389,00 
Pridať k obľúbeným
 


Pioneer SPH-DA160DAB je 2DIN multimediálna jednotka s jednoduchým prepojením s kompatibilným smartfónom iPhone alebo Android prostredníctvom USB kábla pre pohodlné a bezpečné ovládanie aplikácií Apple CarPlay, Android Auto a Waze (cez Apple CarPlay alebo Android Auto) priamo z palubnej dosky. K dispozícii je aj DAB/DAB+ tuner pre príjem digitálneho rozhlasového vysielania a USB vstup pre prehrávanie najrôznejších audio a video súborov.
Multimediálny prehrávač je vybavený aj technológiou Bluetooth, ktorá umožňuje bezdrôtové streamovanie hudby alebo hands-free telefonovanie.
Posuňte počúvanie hudby na novú úroveň pomocou kvalitných audio funkcií: 13-pásmový grafický ekvalizér, automatický ekvalizér a časové prispôsobenie „Time Alignment“ pre nastavenie zvuku podľa akustiky vozidla a vašich preferencií.

Apple CarPlay

Je moderný, bezpečný a zábavný spôsob ako používať váš iPhone v aute. Apple CarPlay ponúka užívateľom iPhone neuveriteľne intuitívny spôsob telefonovania, navigovania, počúvania hudby a prístupu k správam len jedným slovom alebo dotykom. Apple CarPlay vyžaduje iPhone 5 alebo novší s najnovšou verziou iOS.

Android Auto

Rozširuje platformu Android do auta a automaticky prináša užitočné informácie a organizuje ich do jednoduchých kariet, ktoré sa objavia práve vtedy, keď ich potrebujete. Je špeciálne navrhnutý, aby počas šoférovania minimalizoval rozptýlenie, takže sa môžete sústrediť na cestu pred vami. Android Auto je kompatibilný so zariadeniami so systémom Android 5.0 (Lollipop) alebo novším. Aplikácia Android Auto nemusí byť dostupná na všetkých zariadeniach a nie je dostupná vo všetkých krajinách alebo regiónoch.

DAB +

Vychutnajte si pohodlie počúvania vašich obľúbených rozhlasových staníc v krištáľovo čistej digitálnej kvalite vďaka zabudovanému digitálnemu tuneru.

Certifikácia Digital Radio Tick Mark

Výrobcovia musia spĺňať minimálne špecifikácie overené nezávislým testovaním. Všetky produkty značky Pioneer, ktoré používajú túto značku digitálneho rádia, boli nezávisle testované a schválené, takže si ich môžete s dôverou kúpiť.

Bluetooth

Dodržujte zákony a dopravné predpisy a používajte vstavané Bluetooth pre hands-free telefonovanie, bezdrôtové streamovanie hudby (A2DP) s vyhľadávaním interpretov, albumov a skladieb, jednoduché párovanie a ovládanie zvuku (AVRCP). Bezdrôtová technológia Bluetooth robí život vo vozidle bezpečnejším a pohodlnejším.

6,8“ kapacitný dotykový displej

Umožňuje jednoduché a rýchle multidotykové ovládanie.

Bez DVD / CD mechaniky

Toto autorádio je navrhnuté pre moderné digitálne hudobné formáty.

Vyrobené pre iPod / iPhone

Nabíjajte, ovládajte váš iPod / iPhone priamo z palubnej dosky vozidla alebo prehrávajte hudbu a video, všetky dôležité informácie budú zobrazené na dotykovom displeji autorádia.

Android kompatibilné

Pripojte a počúvajte hudbu s vášho Android zariadenia bez potreby ďalšej aplikácie.

USB vstup

Pripojte ľubovoľné zariadenie prostredníctvom USB kábla, a vychutnajte si multimediálnu zbierku alebo si nabíjajte váš mobilný telefón.

Spotify

Pomocou aplikácie Spotify jednoducho pripojte svoj smartfón a môžete pohodlne prehľadávať svoje obľúbené zoznamy skladieb, albumy, skladby a interpretov pomocou ovládacích prvkov hlavnej jednotky.

Waze

Je GPS navigačný softvér s komunitným princípom sociálnych sietí, ktorý ponúka mapu, prehľad o aktuálnej dopravnej situácii a rôzne ďalšie informácie, ktoré budú k dispozícii na veľkom displeji multimediálnej jednotky SPH-DA160DAB.

FLAC

Počúvajte bezstratové audio súbory FLAC v CD kvalite aj vo vašom aute bez potreby konvertovania.

13-pásmový grafický ekvalizér

Upravte si ekvalizačnú krivku do najmenších detailov presne podľa vašich preferencii a spoznajte skutočný hudobný zážitok.

Multifarebné podsvietenie

Prispôsobte si podsvietenie displeja a tlačidiel autorádia podsvieteniu interiéru vášho vozidla, k dispozícii je nekonečné množstvo farebných kombinácií.

Obrazovka

Podsvietenie displeja: Farebné voliteľné 
Podsvietenie tlačidiel: Farebné voliteľné 
Typ displeja: 6,8“ WVGA kapacitný dotykový displej 

Možnosti pripojenia

Počet RCA výstupov: 3 páry 
Funkcia Bluetooth: Hands-free telefonovanie Audio streaming Automatické pripojenie Kompatibilita: HFP / A2DP / SPP 
Priame ovládanie subwooferu : Áno 
Konektivita: Bluetooth, USB, Apple CarPlay, Android Auto, Spotify, Waze, bez CD mechaniky 

Obsah balenia

Kábel s ISO koncovkou súčasťou balenia: Áno 
Externý mikrofón súčasťou balenia: Áno 
Vstup na adaptér ovládanie tlačidiel na volante : Áno 

Multimédia

Výkon: Zosilňovač 4 x 50 W (MOSFET) 
Kompatibilita: iOS / Android kompatibilné 
Podporované formáty: MP3, WMA, ACC, WAV, FLAC, MPEG4, WMV, H.264, DivX, DivX HomeTheatre 3.1, MKV, FLV, JPEG 
Pokročilé funkcie: 13-pásmový grafický ekvalizér, HPF/LPF, DAB/DAB+ tuner, RDS FM/AM tuner 
Typ autorádia: 2 DIN 
  • Doručenie do 24 hodín
  • Odborná montáž produktov
  • Doprava zdarma nad 180 €
  • Veľkoobchodný predaj